Cégünk épületgépészeti termékek kereskedelmével foglalkozó, 1996 óta folyamatosan működő, magyar tulajdonú, családi vállalkozás.
Főként az Észak-dunántúli régióban dolgozunk.

Munkatársat keresünk

Eladó

pozícióba.

FELADATOK:

Az AR-THERM Invest Kft. győri épületégépészeti áruházába gyakorlattal rendelkező
ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres.

ELVÁRÁSOK:

Feltételek (!):

Épületgépészeti termékek alapos ismerete.

Épületgépészeti kereskedelem területén szerzett gyakorlat.

Számítógépes ismeretek (word, excel).

Önálló, pontos munkavégzés.

Megbízhatóság.

Csapatmunka.

Közepes fizikai terhelhetőség, munkabírás.

B kategóriás jogosítvány.

ELŐNY:

Épületgépészeti szakkereskedelem területén szerzett kapcsolatok.

Állandó győri lakcím.

AMIT KÍNÁLUNK:

Egyműszakos munkaidő, hétfőtől péntekig.

Szabad szombat és vasárnap.

Kiváló munkakörülmények.

Magas munkabér.

Év végi bónusz.

Jó csapat, képzett kollégák, barátságos hangulat.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a durgo.balazs@artherm.hu címen